Gazowe nawilżacze powietrza Neptronic

Gazowe nawilżacze powietrza czerwiec

NAWILŻACZE ZASILANE GAZEM SKGE3
Zaawansowana technologia SKGE3 wykorzystuje najnowsze dostępne na rynku technologie gazowe zapewniające stałe, pełne i efektywne spalanie. Atrakcyjny i innowacyjny wygląd i zwarta obudowa SKGE3 wymaga ok. 1/3 mniej przestrzeni użytkowej od konkurencyjnych urządzeń o równoważnych wydajnościach.
Typoszereg nawilżaczy serii SKGE3 zasilanych gazem (ziemnym albo propanem) obejmuje urządzenia o wydajnościach od 50 kg/h do 400 kg/h. 
Zakres wydajności SKGE3 umożliwia produkcję pary: od 4.5 kg/h do maksymalnej wydajności nawilżacza, w zależności od sygnału sterującego. Z efektywnością spalania 83% HHV (91% LHV), SKGE3 jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń w branży. Istnieje możliwość pracy nawilżaczy SKGE3 przy zastosowaniu różnych rodzajów wody:

  • wodociągową 
  • zmiękczoną
  • zdemineralizowaną

Nowoczesny wygląd i zaawansowane technologie
Wykonanie SKGE3 z wysokiej jakości materiałów w powiązaniu z zaawansowanymi technologicznie komponentami gazowymi, zapewnia bezawaryjną pracę. Szeroki zakres sterowania wydajnością powoduje, że nawilżacze SKGE3 mogą utrzymywać zadaną wilgotność z dużą dokładnością. Ze względu na swoją konstrukcję, SKGE3 wymaga 3 razy mniej miejsca niż urządzenia konkurencji. SKGE3 wykorzystuje innowacyjny proces odkamieniania (patent), co zapobiega osadzaniu się kamienia na wymienniku ciepła.
Podczas czynności serwisowych zbiornik może być wyjęty, oczyszczony i ponownie zainstalowany w ciągu 5 minut, bez potrzeby stosowania specjalnych narzędzi ani drogich części zamiennych.