Klimatyzatory Close Control HiRef

Klimatyzacja precyzyjna czerwiec

Klimatyzacja precyzyjna
Typoszereg urządzeń klimatyzacji precyzyjnej Hi-Ref składa się z czterech typów urządzeń oferując 60 różnych wielkości w zakresie wydajności od 6 kW do 122,6 dla wersji na bezpośrednie odparowaniem oraz od 6 kW do 236,1 kW dla wersji z chłodnicą wodną.
Nowa seria klimatyzatorów precyzyjnych AIREF typu „Close Control” jest zaprojektowana, aby zagwarantować i utrzymać wszystkie wymagane parametry powietrza. Urządzenia te stanowią doskonałą odpowiedź na wysokie wymagania techniczne różnych zadań technologicznych (serwerownie, centrale telekomunikacyjne, sterownie,  itp.).
Estetyczny wygląd z zaokrąglonymi krawędziami, innowacyjny grafitowy kolor i doskonałe osiągi serii AIREF stanowią nowy wysoki standard jakości  w sektorze klimatyzatorów precyzyjnych.
Najwyższa efektywność energetyczna, najmniejsze wymiary i najniższy poziom hałasu były celami HiRefu’u w trakcie projektowania nowej serii urządzeń do klimatyzacji precyzyjnej, przeznaczonych do pracy 24h/dobę,  365 dni w roku. 

Większość urządzeń w warunkach nominalnych pracuje bez wykroplenia ich współczynnik SHR posiada możliwe najwyższą wartość 1.
Produkty Hi-Ref reprezentują najwyższy poziom techniczny. Są oszczędne energetycznie i przyjazne środowisku.