Elektrodowe nawilżacze powietrza Pego

elektrodowe nawilżacze powietrza czerwiec

EASYSTEAM jest najbardziej zaawansowanym i elastycznym rozwiązaniem służącym do produkcji pary i nawilżania powietrza. Zintegrowany system sterowania pozwala na łatwą konfigurację i optymalizację pracy urządzenia na podstawie wymagań użytkownika oraz w celu zagwarantowania długiej żywotności sprzętu. Frontowy panel wykonany ze stali nierdzewnej. Nawilżacze pozsiadają łatwo demontowane cylindry oraz szybkozłączki elektryczne pozwalające na szybki i prosty serwis urządzeń. Pełna gama modeli i wyposażenie dodatkowe spełnia wszystkie wymagania instalacyjne i użytkowe.
Elektrodowe nawilżacze parowe PEGO EASYSTEAM pozwalają na produkcję pary w ilości do 96 kg/h pary (pojedyncze urządzenie) lub do 288 kg/h (tryb master/slave). Dedykowane sterowanie PEGO pozwala na niezawodną pracę bez zbędnego zużycia wody i optymalizację zużycia energii elektrycznej na potrzeby nawilżania środowiska. 

Zastosowania
Generatory pary stosuje się w: zakładach przemysłowych, biurach, urzędach, obiektach użyteczności publicznej, centra telefonicznych, hotelach, muzea i księgarniach. Zastosowanie znajdują także w procesach technologicznych, obiektach medycznych, w przemyśle tytoniowym, przemyśle spożywczy, przemyśle papierniczym i drzewnym, poligraficznym, a także w saunach i łaźniach parowych.